fbpx

Too oma tiim metsa!

Elamusterohke tiimiüritus Kõrvemaal!

Vaata mida meil sulle välja pakkuda on.

Sügisene seiklus maasturitega

Osalejate arv 4 - 100

Toimub Kõrvemaal

Toimub aastaringselt

Off-road seiklus kujutab endast autoorienteerumist, kus meeskondade eesmärgiks on etteantud aja jooksul leida loodusest  võimalikult palju kontrollpunkte. Tegemist on vahva meeskondliku võistlusega, mille võidab meeskond, kes on kogub etteantud aja jooksul enim kontrollpunkte.

Off-road seikluse liikumisvahendiks on klassikalised UAZ retro maasturid, mis on tuntud oma headuses metsas liiklemises ning teevad orienteerumismängust tõelise elamuse. Mängus navigeeritakse kasutades klassikalist maastikukaarti ja GPSi.

Seiklusmängu alguses jagatakse osalejad stardis meeskondadeks, peale mida toimub lühikene instruktaaž, kus osalejad viiakse kurssi kaardi, GPSi ja UAZ maasturi eripäradega. Autod koos meeskondadega stardivad rajale 3 – 5 minutilise intervalliga. Mängu eesmärk on leida üles võimalikult suur hulk kontrollpunkte, mille tähisteks on metsas puudele kinnitatud värvilised tahvlid, mis näitavad punkti numbrit ja salasõna.

Meeskondade ülesanne on need tahvlid leida ja saadud salasõnad tabelisse kirjutada. Auto juhtimise, kaardi jälgimise ja GPS-seadmega kontrollpunktide reaalse leidmisega on tegevust kogu meeskonnale. Tegemist on valikorienteerumisega, mis tähendab seda, et kontrollpunkte on looduses rohkem, kui selle ajaga reaalselt leida jõuab. Võistkonna strateegia planeerimisel ja õigete valikute tegemisel on väga suur roll.

Meie jaoks on väga oluline, et tooksime inimesi rohkem loodusesse, kuid jätkasime looduse enda järel ka puhtalt maha. Seetõttu on oluline toonitada, et “Off-road seikluse” rajad on avalikel metsateedel ja mäng on looduse hoiu seisukohalt läbimõeldud ning loodust hoidev. Igasse kontrollpunkti pääseb mööda metsateid ja seega ei ole tegemist brutaalse looduse hävitamisega. Suur osa nendest teedest on väga viletsas seisukorras ja liikumisvahendina maasturi kasutamine on igati põhjendatud.

 

Aegviidu ümbruses on ettevalmistatud kaks rada: 

Põhjarada

Otsitavaid kontrollpunkte on 130 ja sealne teedevõrgustik on ebakorrapärasem ning “veetakistusi” ja reljeefi on sellel rajal rohkem.

Lõunarada

Otsitavaid kontrollpunkte on 70. Rada on veidi kergem ja sobib suurepäraselt ka talvisel ajal.

Lisaks aktiivsele tegevusele aitame teil ära korraldada ka kõik ühe korraliku sündmuse juurde kuuluva. Maitsev toit, koht kus ööbida ja soe saun on teie jaoks olemas. Küsi julgelt.

Talvisel ajal soovitame oma tiimi sündmust planeerida nii, et kogu elamus ei toimuks pimedal ajal. Jätke endale mõnuga aega kõike meie kandis nautida. 

Selge sportlikud riided aga soojalt.

Põhjarada: 345€ / auto

Lõunarada: 310€ / auto

Lisandub käibemaks

Soovitame arvestada nii, et ühte autosse läheb 4 inimest. Nii on kõige mugavam ja kõigil osalistel oluline roll.

Räätsamatk Koitjärve rabas

Osalejate arv 20 - 60

Toimub Kõrvemaal

Kevadest sügiseni

Kõrvemaa looduskaitseala lummavad Koitjärve ja Kõnnu raba ootavad kevad-kuni sügisperioodil matkajaid enda mitmekülgse loodusega tutvuma. Kogenud giidi juhtimisel läbitakse umbes 4-6 kilomeetrine matk rabas, saades tuttavaks nii piirkonna ajaloo, kui ka seal pesitsevate taimede ning loomadega.

Rabas liigutakse räätsadel, mis lihtsustavad vesisemal perioodil sealset liikumist ja loovad paindlikuse külastada ka raba soisemaid piirkondasid. Transport rabaserva ja tagasi kulgeb 6×6 ZIL 131 tüüpi militaarveoautode kastis, mis lisab räätsamatkale meeldejääva elamuse. Õigele loodusseiklusele kohaselt lõppeb matk lõkkega laagriplatsil, kus ootab ees matkajook ja võimalus grillida lõkkel vorste.

 

Matk algab Nelijärve Puhkekeskuse või Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse parklas, kust edasi liigutakse ühiselt 6×6 ZIL 131 tüüpi militaarveoautode kastis, mis on sinna spetsiaalselt reisijate veoks kohaldatud. Neid veoautosid on meil välja panna 4, seega suudame korraga matkale viia üle 60 inimese.

Räätsamatkal on kaasas matkajuht, kes räägib teile  paikkonna ajaloost ja kõigest, millest sealsel loodusel pakkuda on. Sõites jõuatakse välja Koitjärve või Kõnnu raba äärde, kust algab  põnev, umbes 4 – 6 kilomeetrine räätsaretk matkajuhi juhendamisel. Soovi korral on võimalik võtta ette ka pikema distantsiga matk. Rabaretkeks on meil laos kuni 60 paari räätsasid, mille sidemed sobivad kõiksuguste sportlike jalavarjudega. 

Peale paaritunnist rahuliku matka Kõrvemaa maalilises looduses jõutakse laagriplatsile, kus põleb lõke ja pakutakse ilmale vastavat matkajooki. Samuti kuulub matka lõppu toitev kõhutäis- ‘rännumehe’ supp ja lõkkel grillitud vorstid. 

Matka hind sisaldab: Transporti Zil safariautol suusamatka starti ja finišist tagasi matkakeskusesse, räätsasid , matkaeinet ja matkajooki ning matkajuhi teenust.

Võtke meiega julgelt ühendust, et saaksime vastata tekkinud küsimustele ning planeerida koos räätsamatka Kõrvemaal!

Lisaks aktiivsele tegevusele aitame teil ära korraldada ka kõik ühe korraliku sündmuse juurde kuuluva. Maitsev toit, koht kus ööbida ja soe saun on teie jaoks olemas. Küsi julgelt.

Talvisel ajal soovitame oma tiimi sündmust planeerida nii, et kogu elamus ei toimuks pimedal ajal. Jätke endale mõnuga aega kõike meie kandis nautida. 

Selge sportlikud riided aga soojalt.

Hind: 400€ + 15€ / inimene 

Lisandub käibemaks

Hind sisaldab sõitu ZIL kastis Kõrvemaalt Koitjärve raba äärde, metsalaagris toitlustamist ja giidi tasu.

Kirjuta meile

ja korraldame koos vahva tiimi sündmuse!

Kontakt telefon: +372 516 3633

Täida vorm ja võtame sinuga ühendust!