fbpx

meist

Üle kahekümne aasta seiklusturismi metsades, rabades, jõel ja merel!  

Meie juured ulatuvad aastasse 1999, kui sai loodud Eesti seiklusturismi veenev kaubamärk Veematkad. Täna tegutseme ettevõtte OÜ Herman Events alt tuues jätkuvalt seiklusi kõikjale üle Eesti. Tulenevalt meie pakutavate seikluste mitmekülgsusest, jagub meie tegevusi igaks hooajaks- suvistest kaatrisõitudest talviste suusamatkadeni välja. 

Igapäevaselt toimetame Aegviidu ümbruses ja Nelijärvel, kus korraldame aastate jooksul hitt-tooteks kujunenud motoriseeritud orienteerumismängu “Off-road seiklus”, mille tarbeks leidub meie ettevõtte autogaraašist 20 UAZ retromaasturit. Meie pakutavad seiklused toimuvad aga paljuski ka veekogudel. Nende hulka kuuluvad nii kummi- ja kanuumatkad erinevatel eesti jõgedel, kui ka SUP surf ning kiirkaatri sõidud järvedel ja merel.  Samuti  leiab meie toodete kataloogist erinevaid loodusretki kaunitesse rabadesse nii räätsadel kui ka suuskadel. 

Meie peamisteks klientideks on Eesti ettevõtted, kelleni oleme aastate jooksul toonu üle mitmesaja meeleoluka ja meeldejääva firmaürituse. Nende hulka kuuluvad suvepäevad, meeskonnatöö treeningud, jõulupeod ja kliendipäevad. Sellegipoolest ootame alati ka väiksemaid kollektiive ning seltskondasid meie seiklustest osa võtma. Näiteks jõuavad meie kaudu iga kevad loodusesse kümned klassikomplektid, kes oma klassi lõpuekskursiooni veedavad meiega, õppides praktilisi oskusi metsas ellujäämiseks ning meeleolukaks seiklemiseks. Samuti seltskonnad, kellel on tähistada suuri aastapäevasid, sünnipäevasid või lähenevaid pulmasid. 

Tänu üle kahekümne aasta pikkusele tegutsemisele seiklusturismi valdkonnas on meie ettevõtte pagasis hunnik koostööpartnereid, hulganisti kogemust ja mis peamine aukartust äratavas koguses erinevaid, väga põnevaid ja originaalseid seiklus- ja meeskonnamänge igaks hooajaks. Meie võimekus on pakkuda aktiivset ja vaheldusrikast tegevust nii suurtele ettevõtetele, kui ka väiksematele kollektiividele ja klassikomplektidele. 

Meie missioon ja prioriteet on luua elamusi, mis on positiivsed ja meeldejäävad igale osalejale. Just seetõttu on iga meie seiklus jõukohane olenemata füüsilistest võimetest või vanusest. 

Seega võta julgelt meiega ühendust, et leiaksime ühiselt meeleolukaima ning sobivama seikluse!

 

Indrek Herman

OÜ Herman Events tegevjuht

+372 5110 253

TUTVU MEIE PAKUTAVATE SEIKLSUTEGA SIIN: